Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Eylül 2018, 12:38   #14
hahahah
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak 23. Hafta Konuğu * hahahah

Melodram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öngörülenden az karakter şey olmasın eski sevgilim falan capsleri döndü beynimde
Tebrikler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] (bu h ve a sayısını tutturamama paniği her seferinde) ne sorsam bilemiyorum ki.
- Yaşadığın şehirde anlam yüklediğin bir mekan, herhangir bir sokak, dikili bir ağaç var mı?
- Yeni bir sen yaratsan hangi özellikleri ekler hangilerini çıkarırdın?

Şimdi sen oyle deyince benim de beynimde bi döndü o capsler jxjdjdjd kabul edelim çok güzel bir nickim var yazarken düşündürüyor. ;d Tebriğin için teşekkür ederim canim benim -bu arada tebrik yazabilmek için üç defa düzeltme yaptım nedense ısrarla tebliğin olarak düzeltti klavye jxjdjd bir hikmet mi var yok bu durumda aaaa ;o -

Aslina bakarsan olup olmadigini hic dusunmemistim sorunu gorunce bir beyin firtinasi yaptim. ;d Çocukluk anılarımın,ergenlik yıllarımın geçtiği semtim,mahallem benim için çok ayrı bir yerdir. Düşünsene oraya her gidişimde bi zaman tüneline girmiş gibi oluyorum oradaki anılarım,arkadaşlarım canlanıyor gozumun önünde her sokakta her parkta farklı anılar ve selam veren taniyan insanlar..kendimi evimdeymisim gibi hissediyorum hiç yalnızlık çekmiyorum sanki oradan hiç ayrılmamış gibiyim ;$ Birçok arkadaşım hala orada oturuyor-hemen hemen hepsiyle görüşüyoruz bence bu herkese nasip olan bir şey değil o yüzden kıymetini daha çok bilmeliyim- öyle iste:p

Himm yeni bir ben yaratsam.. şimdiki halimden çok memnun olmalıyım ki aklıma bir şey gelmedi jdjdj ya da cesaret edemedim şuan için bilemiyorum. ;$

Guzel soruların için teşekkür ederim,bir anlığına da olsa geçmişe hoş bir yolculuk yaptım.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet