Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Eylül 2018, 11:00   #10
Sanem
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Eski görünümlü ayakkabılar zenginler için mi yapılıyor yoksa fakirlikle dalga mı geçiyor?

CanDostu Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Biraz argo yazmış olabilirim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Her şey bizim eski komşumuzun kızıyla başladı. Bundan 15 - 16 yıl önce annesiyle alış veriş yaptı ve sonra apartmanın önüne geldi, yanıma oturdu. Pantolonun güzelmiş demiştim. Bekle geliyorum diyerek eve gitti. Geldiğinde elinde makas vardı. Makasla pantolonun sağını solunu kesmeye başladı. Manyak mısın kızım sen? Niye kesiyorsun yeni pantolonunu demiştim. Bu da benim modam. Yakında herkes böyle giyecek, benim modamı takip edecekler demişti. Modana s.çayım, bu nasıl moda? Böyle yırtık pırtık pantolon giyerek moda diyen varsa onlarında aklına s.çayım demiştim.

Kız haklı çıktı. Kafamı çevirdiğim her yerde yırtık ve yamalı pantolonlar görüyorum. Soran olursa bu akımın yaratıcısı ve başlatıcısı Vesile abladır.

Komsu kizina selamlar

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet