Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Ekim 2018, 21:39   #33
NarÇiçeği
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: NarÇiceği 'nin mutlu Günü

Ay Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Hayırlı olsun Narçiçeği

Teşekkür ediyorum Ay

miZah Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Allah tamamına erdirsin kardeşim. Ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Amin , çok teşekkür ediyorum herkes mutlu olur inşallah

BLueMooN Nickli Üyeden Alıntı
Tebrikler, Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah.

Teşekkür ediyorum..
Amin , sağolun.. Hayırlısıyla inşallah..

Enchanting Nickli Üyeden Alıntı
alt tarafi birkac ay foruma girmedim, neler neler olmus burada ya. genelin aksine ben buyudugun yillara denk gelmedim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ama senin naifligini, temiz kalpliligini gormek icin yillara gerek yok bence. cok sevindim, hakettigin gibi huzurla ve mutlulukla devam edecegin bir yol olur umarim canim arkadasim. buraya bir de tesekkur ekleyecegim, yilin enleri oncesinde boylesine anlamli bir konuyla foruma donus yapmama araci oldugun icin ahaha.

bu vesileyle bir numarali ekurim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'a sevgiler -selam kankiiiğ-, canimin ici @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'ya opucukler ve tabii taze baba @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'ya da bol uykulu geceler diliyorum. buraya da kalplerden bir aranjman ekledim varsayarsiniz, hepinizi opuyorum.

artik dugunde gorusuruz, konu kilit.

Hayırlı işler oluyor Allah’ın izniyle tebrik eden dostlar sağolsun daha güzelleri hayalleriniz sizlerin olsun

Güzel düşüncelerin içinde ayrıca çok teşekkür ediyorum efendim iyi ki varsınız, var olunuz ^^
Forumun enerjisi sizlerle var böyle hayırlı meselelerde buluşalım her daim..
Kilitli konunu açıverdim kalplerden herkes alsın
Eski usul kalpleri bırakıyorum <3 <3 <3

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat