Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Ekim 2018, 18:03   #3
Tanem
Tefeci'nin Kızı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Okul Öncesi Eğitim Neden Gereklidir?

Melodram Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Niteliksiz okullar arttıkça maalesef niteliksiz öğretmen sayısı da arttı. Öğretmenlikle alakası olmayan, çocuk eğitmenin inceliklerini bilmeyen herkes okullara dolduruldu. Parası olan okulu açıyor, yönetmeliğe uygun mu değil mi kimsenin umrunda olmuyor. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] siz öğretmenseniz eğer birkaç sorum olacak, benden daha hakimsinizdir okullara. :melodram:

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi ben pedagog özel bir kolejde sadece anaokulu bölümündeyim elimden gelebilen bir durumsa yardımcı olmak isterim sizlere.Ayrıca yazmış olduğunuz yorumda çok haklısınız öğretmenlik çok başka bir durum tamam insanlar okul okuyabilir diplomalarıda olabilir ama öğretmen olmak için kendisinin de yeniliğe açık öğretimci öğrenici bir ruh halinde olması gerektiğini düşünüyorum.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet