Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Ekim 2018, 19:03   #7
Tanem
Tefeci'nin Kızı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Okul Öncesi Eğitim Neden Gereklidir?

huri Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] günün çoğunu internette geçirirken nasıl başaracaksınız bunu? Şahsınıza değil, genel bir eleştiri. İnternetten para kazananları tenzih ediyorum.
En büyük sorunumuz kendimize bakmadan eleştiri yapmamız. Alanımız olmayan şeylerde konuşmak en iyi yaptığımız iş. Oysa herkes kendi işine odaklansa eleştiri yapmak yerine daha iyi olmaz mıydı? Eleştiri yapanlar değil, çalışanlar başarılı olur bu dünyada. İşimize bakalım bu yüzden.
Pedagog nedir, aydınlatırsanız sevinirim?
Ha bir de her meslekte binlerce insan var, iktisat, işletme, mühendislik vs. Mesleğimizde donanımlı olmamız temennisiyle.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi eleştiri hayatın her alanında var olan bir unsurdur yerinde eleştiri insanları daha doğru konumlara varması konusunda yol gösterebilir.Kaldı ki ben işimi iyi etmesem bir kolejde beni barındırmazlardı hanımefendi işimi iyi yapıyorum ki 12 yıldır oradayım.Ewet internete sanala takıldığımı inkar edemem lakin işim ile günün strestini atmak için kulandığım interneti badaştiramayız.Kaldı ki internete sadece sohbet etmek değil çoçuklarlada alakalı bir çok konuyu araştiriyorum yani oradan bakınca ne görüyonuz bilemiyorum lakin buradan bakanlar işimi çok iyi yaptığımı tenzih ediyor bu arada ben çoçukları ziyan eden insanları dilendirdim Şahsen kimsenin şahsına ve meslegine lafım yoktur yine de düşüncelerinize saygı duyarak çok teşekkür eiyorum hanımefendi artı pedagog nedir demişsiniz açıklayayım hanımefendi.
Huri hanımefendi İnceleme alanı çocuklar olan; çocukların duygusal, zihinsel ve sosyal gelişimleri için araştırma yapan bilim dalına pedağoloji denir. Hanımefendi Ve Pedagoji alanında uzmanlaşmış kişilere ise pedagog denir. Pedagog, çocukların özellikle zihinsel gelişimini ve psikolojisini takip eden, olası problemlere karşı danışmanlık yaparak çözüm üreten uzmanlara denir. Umarım sizleri aydınlatabilmişimdir hanımefendi saygılarımla keyifli forumlar.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet