Konu: H.
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Ekim 2018, 19:18   #46
Hesna
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: H.

Gunluk!
Yine pazartesi yine hareketlilik derken neyseki bugunun gurultusu kisa surdu gun boyu surmedi. : )
Gecen hafta ufak capli uyardigim cocuklardan biri bugun suspustu! Kulagina kupesini takmis hosuma gitti.Dersimi kaynatmaya calisan Yagiz da 2 haftadir dersle cok ilgili ozellikle bugun sandalyesinden dahi kalkmadi(!) bu da dikkatimi cekti... ve bir iki nicesi daha.. farkettim ki her ne kadar belki simartilmis yaramazliklari da olsa hepsi birer pirlanta cunku hepsi saygili kendilerini durdurabilmeleri almis olduklari egitim gormus olduklari aile terbiyeleri ortada, iste budur dedigimiz turden.Bu yuzden ben bugun gurur duydum ve cok mutlu oldum.
Bunun yaninda beni gulduren komik durumlarda yok degil.
6lardan bir yakisiklinin daha oturmadan hayranlikla ogretmenim saclarinizi mi boyattiniz sanki sari gibi demesi
5lerden Levent'in Korelilere benzetmesi zeynebin instagram adresi isteyisi
8lerden yakisikli Cemre'nin soru yagmurlari elinizi sallasaniz ellisi hocaam diye atak yapmasi
Mimikler yaklasim tarzlari sohbet etme cabalari yanima gelisleri sarilmalari epey guldurdu.Hepsi cok tatli cok. Hepsi enerji kaynagim gulme sebebim ... ahtapot gibi sarip sarmalayasim geliyor bazen.

Seversen uzulursun, uzersen sevilirsin?
#aforizma

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet