Konu: Genel Sohbet
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Kasım 2018, 23:54   #4189
Melodram
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Genel Sohbet

beston Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
aselam efsane dragon
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

-

sevgili sanal @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] :

insanın içinde değişim ve gelişme varsa 70 inde bile değişir. benim sana söylemlerimle senin bana zıt cevaplarınla sonuç elde edecek kişide sen olursun ben değil ...

ben açık sözlüyüm rahatsız da olabilirsin kusura bakma

Sevgili sanal @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bu değişim gerektirmeyen bir konu olduğu için zorlamak manasız, insanlar bazı özelliklerini törpüleyebilir ama tam anlamıyla bir değişim gösteremezler. Bastırmayı becerebilirler bir ihtimal, o da kurtulması gereken, kendine ve çevresine zarar veren bir durumsa olabilir.
Açık sözlü olmaktan da, karşımda açık sözlü olunmasından da rahatsız olmam hiç merak etme. Rahat olabilirsin yani, burada rahatsız eden şeyleri ben her türlü söylerim, teşekkürler. Göz kırpmasız post.

**
A.selam @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeeşş :p

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat