Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Kasım 2018, 17:34   #46
DarkLord
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF Özel-SohbetNet Sahibi "OxiGeN" Röportaj

Merhaba büyüklerim ve küçüklerim. Öncelikle röportajda emeği olan herkese sonsuz teşekkürler. forumda eski ve diğer röportajları okuyunca, birde video uygulamalı röportajı izleyip dinleyince çocukluğumu ve çocukluğumu mirc'de (e-kolay & ejder)' de geçiren biri olarak videoyu hem izleyip izlerken yaşanmışlarla hatıralar göz önüne gelince tuhaf duygular icinde oldum. khaled mardam beyin mirc'in birçok versiyonunda, program açılırken mardam beyin fotoğrafda olduğu bir pencere ortaya çıkar, fotoğrafdaki mardam bey'in burnunu tıkladığınızda hoparlörlerinizden biip diye bir ses duyarak başladı mirc günleri. o dönemlerde bizim için sanal dünyaya giriş kapısıydı, eminim bir çok eve bilgisayar girmesine sebep olan etkenlerin en başında geliyordu. velhasıl hayatımızdaki yeri ve önemi çok farklıydı ne: yonja,face,twit,ings,snap,watsp,vb sosyal ağ ve programlar ( mirc'in ve messenger bıraktığı izleri bırakamadı.) eskiden bir forumda görmüştüm mirc'de tanıştıgı kız arkadaşı ile evleniyor foruma düğün davetiyesini paylaşıyor ve davetiye üstünde mircin ekran görüntüsü yapıyor lakin herşey eskide kaldı eski artık geri gelmez. ben bunları neden anlatıyorum bu konunun altına mazi biraz olsun dağıttı kafamı kusura bakmayın , toparlıyorum eski arkadaşlarımı görmeye geliyorum arada sunuculara dağılmışlar farklı sunuculara onlarda 5-6 kişi kaldı, girdiğim sunucular icerisinde en düzenli beğendiğim kemikleşmiş kadrosu sohbet.net'tir. etliye sütlüye karışmayan kendi yağında kavrulan sunucudur. Çizgisinden çıkmaz umarım. Eleştiriler var elbet irc: genel olarak yeri ve zamanı değil bu röportaj altına, ilerleyen zamanlarda sorularda farklı konularda yapılır.
Bütün sunucu sahiplerine teşekkürü borç bilirim, halen daha irc' gönül vermiş olup eski arkadaşlarımı görme sebebi olan sunuculara iF forumuna maddiyat olarak birşey istemeden herkesi bir çatı altında utan karşılıksız emek veren irc'i bu yıllara kadar taşıyanlardan alllah razı olsun çok sağolun. bundan sonraki inşallah diğer röportajlarda görüntülü olur, proje sahibi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşa teşekkürler. Bir çok röportajlarda emeği olan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşa teşekkürler. Sunucu sahibi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşa başarılar dilerim. nasip olur birgün sosyal aktivite olursa cayınızı içmeye gelirim. yaşamak bu yangın yerinde yaşamak ve insan kalarak saygıyla hepinize ..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet