Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Kasım 2018, 23:00   #1
Alper
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
N-Bot (Nevarline Socket Koruma Botu) Tanıtım

Merhabalar,

Nevarline Script'teki korumaları Socket bot haline getirdim. Botta socket sistemin iskeleti kullanıldı gerisi scriptteki korumalardan oluşmakta. Bu komutlar yazı şekilleri tanıdık gelebilir üşengeclikten değişmedim aynı şekilde bilgi verdiği için değiştirme gereği duymadım.

Bir kaç ekran görüntüsüyle nasıl olduğunu göstereyim. Aklınıza takılan bir durum olursa sormaktan çekinmeyin.

Komutlar:

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Saldırı sırasında açılmasını istediğiniz korumaları belirleyebiliyorsunuz. Yukardaki ekran görüntüsünde 2 türlü on off olduğunu fark etmişsinizdir.

<on/off/otoon/otooff>

on ile otoon farkı on yaptığınz an aktif olur. otoon yaparsanız saldırı sırasında aktif olur yani off yapsanız bile otoon yapmışsanız saldırı sırasında aktif olacaktır.

Genelde botların farklı yerlerden açılıp sunuculara sokulduğunu düşünürsek ayarları sunucu sahipleri tam olarak belirleyemiyordu bunu düşünerekten koruma bakımından tüm kontrol sunucu sahiplerinde olacak şekilde ayarladım. Aşağıdaki ekran görüntüsünde nasıl yapılacağı hakkında örnek verilmiştir. Ek olarak zaten !kgelismisayarlar yaptığınız zaman tüm mevcut ayarları görebiliyorsunuz...

Çok saldırı alan bir sunucuda deneyebiliriz...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet