Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Kasım 2018, 10:04   #9
Maya
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak 28. Hafta Konuğu * Maya

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kisilik olarak en belirgin ozelligim acik sozlulugum ve haksizliga gelememek bunu sen cok iyi biliyorsun... Haksizliga ugrayan dusmanim bile olsa o dusmanligi unutup direk hakkini ararim.. Ha bide eyvallahim yok kimseye :d

Tahammul edemedigim sey bir cok kisi gibi Yalan... Ben yalin bir insanim fikrim zikrim neyse dilimden de o cikar.. O yuzden herkesin bana ayni seffaflikta yaklasmasini isterim..

Sevginin temeli tamami ile guven ve hosgorudur.. Guven beklenmez sunulmaz tamamen hissedilir.. Onyargili bir insan degilim , egolarim hic olmadi o yuzden sevdigim de sevenim de fazla ...

Evet kismetse subatta 1 haftalik bir istanbul kacamagim var... Seninle kahve icecegiz zaten

Seni tabikide cok seviyorum

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:04 -->-> Daha önceki mesaj 09:56 --

Chelt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
*Kaç yıldır Amerika'da yaşıyorsunuz.
*Esas Mesleğiniz Kimyagerlik mi , yoksa farklı bir ilgi alanınız var mı?
* Amerika'da yaşam zormu.
* Günlük 16-17 saatlik iş temposu ağır değil mi?

2003 ten beri gidip gelislerim oldu ama 7 sene once bu ulkede yasamaya karar verdim

turkiyede biraz ucari ve havai heveslerimden oturu univesiteyi bitiremedim.

Amerikaya ilk geldigimde Cheff lik egitimi aldim ve cheff olarak calistim 3 hafta surdu ( benden ucuza calisicak elaman buldular ve ben kovuldum)
Bu bende biraz hirs yapti hic aklimda yokken gittim kimya okudum.. Ve bugune geldim
Ailem de burada o yuzden ben zorluk yasamadim acikcasi... Ama tabikide var zorluklari
Cok aktif bir kisilige sahibim 4-5 saat uyku gun boyu ayakta durmama yetiyor bunun yaninjda tabi arada aldigim Redbull destegi var.. Bunyem alisti haftasonu evde oturmaktan sikiliyorum... ( yeni bir is daha mi bulsam diyorum haftasonu icin )

Swat
Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet