Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Kasım 2018, 13:14   #9
Alper
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: N-Bot (Nevarline Socket Koruma Botu) Tanıtım

SpOkE Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Botu arkaşın sunucusunda denedik; bot için yorumları size bırakıcam;

biz özellikle güvenlik amaçlı proxy ve socket sistemli saldırı sistemini denedik ama genellikle pckopat nicki ile gline'lar farkettik.. ayrıca spamfilter ağırlıklı sistem kullanılıyor.. ayrıca proxy sistemi var.. fakat dediğim gibi ağırlık pckopat nicki ve spamfilter engelledi... fakat botun özellikleri konusuna deyinmedik çünkü arkadaşımız attığı gibi çok özellikli bir bot...

detaylar ekledir;

bot için yorumlar sizindir IF

Bir konu hakkında açıklık getireyim. Benim tüm korumalar kapalıydı sadece açık olan spama takilanı atma atmadan kasıt zaten bloklu haldeki girişleri hash tabloya kaydedip ban atıyor ondan kaynaklı benim script yapmasa botun kendisi zaten aynı işlemi uygulayacaktı. Yani atılanlar gline işlemi uygulananlar zaten sunucuya girememiş botlardı.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:14 -->-> Daha önceki mesaj 13:13 --

kralaz Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Davut ısarla emekli olmuyorsun... Bi ara saldırayımda test edelim

Olur Sercan deneyelim top tüfek ne varsa saldır
ayrıca sistem değişebilirim

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet