Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Kasım 2018, 14:21   #10
Allecra
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak 29. Hafta Konuğu * Allecra

Melodram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya benim prensesim konuk olmuş, kalp you. <3
- NBA'de desteklediğin bir takım var mı?
- Stephen Curry mi daha sempatik James Harden mı?
- Ne zaman bana saç parası çıkaracak o şahane kuponu yapıyoruz?
- Kendinde en en en sevdiğin özelliğin ve en sevmediğin özelliğin?
- Bir de seni seviyorum biliyor musun?
- Ve de öpüyorum, öpüyor musun?
- Gidiyorum, geliyor musun?
- Peeeekii öyleee olsuuuuuunnn
Kolay gelsin bebiko.

Canim meloom :*

*Golden State Warriors kesinlikle.

*Curry sempatik ya James cix :|

*rn kisa süre de yapalim benimde saclarimin değişim zamani geldi göz kirpan bir kupon olursa hemen söylüyorum sana

*hmmm hmmm en sevdiğim özelliğim bulunduğum her ortama adapte olabiliyorum anlaşılmasız zor bir insan değilim.
Sevmediğim özelliğim yapilan yanlişlari unutamiyorum ve kin besliyorum konusmuyorum o insanlarla.

*Meloooo sen sevilmez misin yaaa :d enerjin yeter canimcim senin:P bende senii kocaman kocaman öptümmm bebitooom :d

Tpc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Oooo @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hayırlı olsun.
Birkaç soru sorayım diye geldim :p

* Neden insanlara 400 milyon yıldız var denildiğinde inandıkları halde, "Yeni Boyandı" yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

* Niçin limonlu gazozların içerisinde bir sürü suni tatlandırıcı varken bulaşık deterjanında gerçek limon suyu kullanılmaktadır?

* Soyu tükenmekte olan bir hayvan, soyu tükenmekte olan bir bitkiyle besleniyorsa ne yapmali?

* Eger bir sizofren diger kisiligini ölümle tehdit ediyorsa, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi?

* Eger bir kaplumbaganin kabugu yoksa çiplak midir yoksa evsiz mi?

* Neden bazi kizlarimiz sirin bir hayvancagiz gördüklerinde "inanmiyorum!" derler, inanilmayacak olan nedir?

* La Casa De Papel dizisindeki gibi bir soyguna karışsan hangi şehir olmak isterdin ?

* Öldükten sonra sana tekrar yaşama hakkı verseler ama bu bitki yada hayvan olacağını söyleseler ne olmak isterdin?

*Gökyüzüne baktığımızda ne kadar çok yıldız olduğunu görürüz ve oyüzden inaniriz. Ama burasi yeni boyandi dersen kurumuştur ya da kurumuş mu diye bi elleriz biraz merak huyumuz var insanoğlu olarak :P

*Limonun yağ çözücü etkisinden dolayidir sanirim ?

*ay ne bilim hangisi insan icin yararliysa yaşamini o sürdürsün:P

*hayir :d

* evsizdir :d

* zaman zaman bende yaparim yaaaaae inanmiyorum çok tatli diye neden boyle yapiyoruz ki acaba bilemedim

*la Casa De Papel i izlemedim o yuzden yorum yapamayacagim

*alpaka olmak isterdim cok tatli:P

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet