Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Aralık 2018, 21:58   #31
YaRGuCi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yılın IF mIRC Coder'ı (2018)

Bu anket biraz bu yıl değilde forum kurulduğundan bu yana yapılan çalışmaları kapsayan kişilerin listesi gibi görünmekte.Çünkü; %90 nı bu sene hiç bir faaliyet gostermemislerdir.Ancak hepside birbirinden çok kıymetli kişiler. Burada @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] gibi birinin eklenmemesi gercekten üzücü bir durum.Çünkü yapılan çalışmaları hiçe saymamak lazım.@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] gibi birinin sadece mIRC bot üzerine yaptığı çalışmaları bir nevi edite dayandırmak çok yanlış bir durum.Ne kadar edit denilse bile karakter olarak çok düzgün birisi diye düşünüyorum Yıllardır tanıdığım Sinan halen eskisi gibi mütevazı kişiliğini kaybetmemiş durumda ve bir cümlesi çok hoşuma gitti bu seneyi tek baz aalacaksak eğer gerçekten
bu sene pckopat denilen arkadaş bu konuda çok yardımda bulundu diye dusunuyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Murat'ı da unutmamak lazım yaptığı calismaları çok başarılı olan, karakteri sağlam olan bir kişidir.Ben çok kararsız kaldım kime oy versem diye çünkü hepsi çok değerli ancak ben oyumu @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dan kullanmak istedim

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat