Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Aralık 2018, 12:58   #10
Owner
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: HepForum Açılmıştır

Merhaba arkadaşlar bende bir kaç bir şey eklemek istiyorum;

Forum sitemiz 3 ekim 2018 tarihi itibari ile aktif olarak dünyası üzerindeki yerini almış bulunmaktadır. Sosyal ağlar üzerindeki paylaşımları gözönüne alarak internetin popüler haber, eğitim, ekonomi, magazin, kültür ve sanat, bilim ve teknoloji, kadın ve erkek ayrıca sosyal ağlar ile ilgili gelişim ve değişimlerini ele almak amacıyla kurulmuştur.
Tüm dost ve arkadaşlarımın ziyaret ve üyeliklerini beklemekteyim. Destek olmak ve aramızda olmak isteyen dost ve arkadaşlarımı da aramızda görmek istediğimi belirtmek isterim. Teknik değişim ve gelişmeler ile de değişimlere devam edeceğiz. Hepinize şimdiden ayrı ayrı teşekkür ederim.

Forumun açılışından Teknik anlamda desteğini esirgemeyen Realden arkadaşım olan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşime .Her zaman yanımda olan destek veren iyiki tanıdığım arkadasım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] (Baby) Realden universiteden sınıf arkadaşım olan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'a Real olarak henüz tanışmasakta kişilik olarak taktir ettiğim Forum sahiplerinden @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve diğer yönetime katılan arkadaşlara emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum .

Son olarak forumun genel forumlar arasında kısa süre içerisinde en iyi yerlere geleceğinden kimsenin süphesi olmasın.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] forumu açtım nerdesin.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Hepforum.com

UfuK

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet