Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Aralık 2018, 13:33   #3
Çevrimiçi
AspavA
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 2017 En İyi Webmaster Programları
Yıllardır bu işin içinde olmama dayanarak bir kaç tavsiye verebilirim:

yazmaya başladığım yıllarda ilk olarak dreamweaver ile başlamıştım yazımlar hızlandıkça bu programın yavaş kaldığını anladım sonrasında notepad ++ a geçtim ve biraz daha hızlandım notepad ++ ın kendi içerisinde kodları tamamlama gibi eklentileri bulunmaktadır bu eklentilerde kod yazmayı hızlandırmaktadır.

Bilgisayarımı windows 10 a çevirerek webmatrix 3 i keşfettim ve bu program hakkında google de fazla done yoktur tamamen kurcalayarak öğrendiğim bir program oldu ve benim tasarım çıkarma hızımı 2 ye katladı içerisinde bütün kodlama dilleri bulunmaktadır yıllardır da kullanırım bana soracak olursanız webmaster programları adı altında başı çekecek programlardan biridir.

Günümüzde Responsive olmayan tasarımlar kalmadı benim genelde responsive testlerini yaptığım program chrome tarayıcısında kendi eklentisi ile yapmaktayım şayet bu bu eklentiye dayanarak teyit amaçlı kullandığım site ise [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adresidir. bu yolla bütün ekranlara göre tasarımlarınızın nasıl göründüğünü ve hangi ekranda neyin nasıl olacağını belirlemeniz açısından yararlı olacaktır.

NOT: FARKINDA OLMADAN KONUYU HORTLATMIŞIM PARDON
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

__________________
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Web Developer
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Web Developer
 

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet