Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Aralık 2018, 16:20   #10
Çevrimdışı
neXus
neXus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cevap: 15 Aralık Röportaj Öncesi ; Söyleşi & Ön bilgi
Exilium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kullanıcı soruları alınmış olsa çok daha güzel olur diye düşünüyorum, öncelikle bu tür röportaj önü videosu çekip röportaj yapılacak kişiyi açıklama yapmış olsanız ve video altında soruları sorup daha sonra röportaj yapılsa çok daha iyi olur. Muhtemelen Altuğ arkadaş hakkın da merak ettiğim soruların sorulmama ihtimali yüksek diye düşünüyorum. İyi çalışmalar diliyorum.

Bahsettiğiniz konuyu ben daha önce şahsım adına düşündüm, ancak röportajı yapılacak olan her kişiyi ayrı ayrı düşünmek, hiçbirisini diğerinden daha eksik veya üstün tutmamak adına bu uygulamayı yani soru toplama düşüncesini sağlıksız gördüm.
Nedeni ise örneğin AlwayGooD bu foruma 8 senedir girmeyen birisi, yeniler belki tanımayabilir, tanıyanlar illaki soru yöneltebilirdi, ancak burada sürekli aktif olan birisi ilede ilerleyen günlerde röportaj yaptığımızda, sürekli gündemde ve çevresi olan kişilerin burada konu başlığı altına "bana soru sorun" diye yönlendirme yapmayacağının garantisi varmı ? yok elbette.
En basitinden yılın enleri anketinde & oylamasında görüldü örneği. Bu tarz olayların yaşanmaması için, X kişisine az soru Y kişisine çok soru toplanma olayının önüne geçilmesi adına bu uygulamayı sağlıksız buldum.

Röportaj yapacağımız her kişiye standart hazırladığımız sorular ve kişinin geçmişi & yaptıkları sorulacak.

Video full hd 60fps olarak kayıt altına alındı. Toplamda 35gb veriden oluşuyor.
Tamamını düzenledim, editleyip kesip biçtim. Şuan renderleme aşamasına alındı.
Toplamda 1 saat 7 dakika 12 saniyelik bir röportaj videosu ortaya çıktı.
36 saat içerisinde yayınlanacağını umut diyorum.
Destekleyen bizimle olan her dostumuza teşekkürler.

  Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
radyo44.com.tr