Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Aralık 2018, 18:37   #1
Samet-EREN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Samet EREN #sameterenyayinda

Merhaba ; hakkımda bilgisi olmayanlar için kısa'ca tanıtmak isterim kendimi . İnternet Radyolarında 2-3 yıldır hizmet veriyorum açıkcası sanal ortam dediğimiz şey'de ne işim var demekle başladı asıl burada ki arkadaş olma durumları, tabiki devamınıda var sorduklarında bol bol anlatırım. Kısaca Kendimizden Bahsedelim o halde.

Adı : Samet
Soyad: EREN
Yaş : 28 - 12 Nisan 1990 doğumluyum (Not : Hediye Kabul Edilir
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
)
Memleket : Kastamonu / Cide
Meslek : Organizatör & Radyo Programcısı
Tecrübe : 2005 Yılından beri Mikrafonda Sesiniz oldum.
Hobilerim : Müzik , Kitap , Dans , Oyun , Bisiklet , Paraşut ,Yemek Yapmakta bunların içinde
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Fobilerim : Bunu neden yazdım bilmiyorum, düşündüm sadece korkularım Sevdigim insanları kaybetme korkusudur.
Sevdiğim Yemekler : Yoğurtlu Makarna, Sarma Dolma, Pilav (Yemek seçme huyum yok fakat bunları çok severim.

Olmazsa olmazım dediklerim : Mikrafon + Mixer + Değer verdiklerim.
Bulunduğum Sunucular :

Yaklaşık 1 Yıla kadar Kardelen FM'de Sop olarak Hizmet verdim.
2. Yılım Geveze.Org Bünyesinde Radyo Geveze' 'de Sop olarak hizmet verdim.
Son Olarak'ta Tr Sohbet Bünyesinde Renk FM'de şuan dahil olmak üzere hizmet vermeye devam ediyorum. Renk FM'de Teknik Konusunda Yayın almak isteyen, Mikrafon Aşığı insanlara destek vermekten mutluluk duyuyorum.
Ekip & User Arkadaşları çok seviyorum sevmediğimiz , arıza yapan insanları aramızda tutmak bizim tarzımız değildir.

Karasal , Yerel ve Ulusal Radyolar'da hizmet vermeye devam ediyorum.

Konu Samet-EREN tarafından (27 Aralık 2018 Saat 18:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: fotoğraf eklendi.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet