Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Ocak 2019, 13:32   #43
KokteyL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sohbet.NET / #Help Founder Değişikliği

-ChanServ- #Help Sohbet.Net resmi IRC Services yardim kanalidir.
-
-ChanServ- -----------------------------------------------------------------------
-
-ChanServ- #Help Kanali Bilgisi:
-
-ChanServ- Kanal Sahibi: KokteyL [ONLINE]
-
-ChanServ- Aciklama: Sohbet.NET - Resmi IRCd/Services yardım kanalı.
-
-ChanServ- Kayit zamani: Ara 18 23:51:41 2010 EET [2939 gün, 12 saat, 15 dakika ve 29 saniye önce]
-
-ChanServ- Son kullanim: Oca 05 13:07:10 2019 +03 [0 gün, 0 saat, 0 dakika ve 0 saniye önce]
-
-ChanServ- Son Topic: Sohbet.NET resmi yardım kanalına hoşgeldiniz. IRCd/Services sorularınız için yetkililerin voice(+) vermesini bekleyiniz. X-Line/Nick/Kanal ve Auth kodu sorunlarınız için #OPERHELP kanalını kullanınız. #HELP kanalında bekleme yapmak yasaktır. Sohbet.NET #HELP
-
-ChanServ- Topici yazan: KokteyL [470 gün, 17 saat, 4 dakika ve 15 saniye önce]
-
-ChanServ- Bulunan kullanici : 12
-
-ChanServ- URL: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
-
-ChanServ- E-mail adresi: help@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...].net
-
-ChanServ- Ekler: Topic Hatirlama (retention), Topic Kilidi (topiclock), Kisitli Op
-
-ChanServ- Mode Kilidi: +mnt-ipsklz
-
-ChanServ- -----------------------------------------------------------------------

Merhaba Arkadaşlar

Sohbet.Net bünyesinde uzun süredir görev yapmış olduğum Help kadrosunda Helpfounder olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım. Görevim süresince bana verilen bu sorumluluğu layıkı ile yerine getirmeye çalışacağım.

Saygılarımla if ailesine duyrulur.
İyi ifler.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet