Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Ocak 2019, 06:19   #25
h2o
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kamera Arkası ; AlwaysGooD Röportajı

Emeğinize sağlık.. Bizimde yillarimiz geçti MT helpte creep ile beraber NottinghiLL nikini kullanıyordum . MT güzel anılar barındırıyor.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:19 -->-> Daha önceki mesaj 05:53 --

neXus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Soru için teşekkürler sevgili kardeşim,
Bahsettiğin isimlerin çoğunu iyi tanıyorum,

Ancak eksik veya yalnış bildiğin konular var ben düzelteyim ;

Aeb ttnet de helpsop luk yapmış biriydi, sonrasında sohbetnet de benim ekibimde sop luk yaptı bu doğru ama bi dönem ben ayrılınca help i vermişlerdi, sonra ben gelince geri aldılar help i Aeb den bana verdiler, bozulup gitmişti, şimdi kimbilir nerdedir. Kısaca sadece sohbetnet de kısa dönem help founderliği yapmıştı, başka sunucuda help founder olmadı Aeb. kendisinin vukuatı çoktu ( örn. pijama rengi merak eden bi arkadaştı )

Teklan ın help i okan yönetirdi (zZzz) sonra devil e verdi bi dönem, kernel32 teklan da sop tu, founder olmadı, belki son dönem 1 - 2 ay olmuş olabilir 2002 de ben askere gittikten sonra ama ttnet de hiç help founder olmadığını iyi biliyorum.

TTnet operlerinde Hasan dediğin hasanzen ise onları bulmak imkansız aynı şekilde ZzZ yide.

Ancak çok eski mevzular bunlar, doğru dürüst hatırlayan bile yoktur, hatırlıyorum biliyorum diyenlerin çoğuda sallıyodur bu kişileri.

örnek vermek gerekirse kernel32 yi doğru dürüst bilen yoktur ama herkesin ağzında bi kernel32 lafı, koray en son benim freelance ekiple birleşmek bi iş yapmak istedi, başımı belaya sokuyordu az kalsın.

Sonuç olarak bu kişilere ulaşmayı bizde isteriz elbet, ama hali hazırda ulaşılabilen kişiler bile kamera önüne geçmek istemeyebiliyor.
Kısmet diyelim eğer bulabilirsek senin için bi yayın yapmaya çalışırız

Halit bende yanlışlarını hemen duzeltmek ısterim iyi bir TEKLAN'cı olarak ve kernel32'nin yönettiği tum help departmanlarında bulunan bırı olarak Öncelikle ^^zZz^^(Okan) Teklan Helpinde bulunmadı sadece sunucu sahibi vasfında bulundu kernel32 Teklanın help founderıydı yonetımınde olan bırı olarak ben sallamıyorum 1-2 ayda değil baya uzun bır sure.. TEKLAN bızım ıcın yerı ayrıdır help kadrosu haylen aklımdadır. kernel32 bıraktıktan sonra help kanalı founderi Devil olmuştur. kernel32 RFC'yi ezbere bilen bir Sınav yapıp 250 kişiden 1 kişi helper çıkaran iyi bir Helperdir. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Iyı bir Teklancısın sende konuyu gorursen sende bırkaç şey katabılırsın Son birşeyde eklemek ıstıyorum Aeb hakkında kişiliği ve bilgisi ilede TTNET help kanalında guzel işler yapmıştır. Çok bu tarz konulara dahil olmak istemem ama ekleme yapmak istedım.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet