Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Şubat 2019, 06:28   #1
Absent
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (4)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
LeoN1982 ticaret ayıbı

Yaklaşık 8 ay önce @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] rumuzlu arkadaşa bir 400 liraya bir domain sattım. Kendisi 300 lirası olduğunu ve kalan 100 lirayı ay sonunda yollayacağını beyan etti. Bende kabul ettim ve 300 lira ödemeyi geçtikten sonra transfer işlemini gerçekleştirdik. Kalan ödeme için söz verdiği tarih geldiğinde ise herhangi bir ödeme yapılmadı. Yaklaşık 4/5 gün geçip ödeme halen yapılmadıktan sonra bana verdiği numarayı aradığımda numara eşinin numarası çıktı. Aynı günün akşamı farklı bir numara ile whatsappdan bana yazarak 'diğer numara eşimin, bir kaç gün içinde ödemeyi yapacam' diye mesaj attı.. 10 gün daha bekledikten sonra ödeme gelmeyince o numarayı aradığımda kendisi beni engellemişti. Bende bir daha üzerine düşmedim ve aylardır tek kelime etmedim. Hatta benden aldığı domaini başka bir arkadaşa satmış ki bunu bildiğim halde yinede ödemeyi yap aylar geçti vs.. gibi diyaloglara girmedim.

Geçen gün @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] nickli arkadaşın illegal faliyetlerde tema hırsızlığı ile ilgili bir konu açtığını gördüm. Hatta konu altınada millete hırsız diyorsun da senin yaptığınında bundan bir farkı yok diye post atmıştım. 8 aydır bana ödeme yapmayan ve engelleyen birisi postu gördükten sonra silmem için bana PM attı ve ay sonunda kalan 100 lirayı vereceğini söyledi. Bende aylardır tek kelam etmedim ama bu ay sonuda vermezsen bu sefer seni ifşa ederim dedim.

Tüm IF ailesi bilmelidir ki kendisine yapılan en ufak şeyde hak hukuk arayarak başkalarını hırsız ilan eden @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] nickli arkadaşın kendiside hiç mi hiç ak kaşık değildir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

LG-K520 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet