Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Şubat 2019, 16:22   #5
Chelt
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: LeoN1982 ticaret ayıbı

YellowLine Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Şimdi ben konuyu ve sürecin devamını anlamadım,
siz bir mahkememisiniz ki adalet dağıtlamaya çalışıyorsunuz ( İF ) olarak hea varsa ortada bir illegal durum gidersin savcılığa suç duyurusu yaparsın
bir diğer konu eğer diğer kullanıcılar yorum yapmayacaksa o zaman ( İF ) '' Sitemiz bir " paylaşım " sitesidir. '' forum alt bölümünden kaldırın kim haklı kim haksız bilmem iki arkadaşıda tanımıyorum ama burasını mahkeme salonuna benzetip sonrasında kullanıcıların yorumlarını Muhatapların mesajı bekleniyor diye silemezsiniz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ,

Hea bu yorumumu'da silebilirsiniz hiç sıkıntı değil , eleştiriye ne kadar açık bir yönetim var görelim.

Öncelikle Konu ile ne derece bilgi sahibisiniz. Bu konuda bir bilginiz konuyla alakalı geçerli sunabileceğiniz kanıtlarınız varsa bunu belirtebilirsiniz.
Burada Amaç öncelikle konuya vakıf kişilerin karşılıklı olarak seviyeli şekilde tartışması Biz Mahkeme değiliz. Öyle bir bildirimde de bulunmadık. İlave olarak tüm kategorilerimizde ilgili bölümle ilgili bazı bilgilendirmeler / kurallar mevcut. İllegal bölümde ayrıca Bilişim suçları ile ilgili kanunların kullanıcılar tarafından bilgilendirilmesi amacıyla paylaşımlar var.

ilgili suçlamalar ve diğer işlemler ile ilgili her birey ilgili mercilere başvuru yapabilir. Biz bunu kısıtlamıyoruz veya körüklemiyoruz.

Yineliyorum. Bizim mahkeme olduğumuz ve hüküm verdiğimiz birşey yok. 2011 yılından bu yana üyeliğinize istinaden mevcuttaki mesajlarınız ile forumu yakınen takip etmediğinizi düşünüyürorum.
Konu altında devam etmemesi için soru ve görüşlerinizi özelden yazabilir ve yanıt alabilirsiniz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet