Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Şubat 2019, 04:48   #7
fLayer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: LeoN1982 ticaret ayıbı

YellowLine Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Şimdi ben konuyu ve sürecin devamını anlamadım,
siz bir mahkememisiniz ki adalet dağıtlamaya çalışıyorsunuz ( İF ) olarak hea varsa ortada bir illegal durum gidersin savcılığa suç duyurusu yaparsın
bir diğer konu eğer diğer kullanıcılar yorum yapmayacaksa o zaman ( İF ) '' Sitemiz bir " paylaşım " sitesidir. '' forum alt bölümünden kaldırın kim haklı kim haksız bilmem iki arkadaşıda tanımıyorum ama burasını mahkeme salonuna benzetip sonrasında kullanıcıların yorumlarını Muhatapların mesajı bekleniyor diye silemezsiniz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ,

Hea bu yorumumu'da silebilirsiniz hiç sıkıntı değil , eleştiriye ne kadar açık bir yönetim var görelim.

Düşünceniz çok yanlış bundan oncede bu tur konular açıldıgında kimin çevresi çoksa onlar savunuldu. Bencede yonetimin aldığı karar çok doğru ve yerinde evet burası bir mahkeme degil ama insanların sorunlarına çözüm aradıgı bir yer. Sen Ben ve diğerleri konuya mudahil oldugumuzda Hem yoneticilerin konuyu okuması zorlaşıyor hemde karar vermek.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet