Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Şubat 2019, 00:56   #1
YaRen
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Sevmek Istiyorum.

Sevmek istiyorum.. SeviLmek . Hani derLer ya herkesin bir ruh ikizi vardır .Bende bu dünyada ruh ikizimi bulmak istiyorum..zıt karakterLer birbirini çeker derLer asLında..Hayır öyle değiL..Hayatı payLaşma açısında zıt karakterLerin birbirLeriyle oLan savaşLarında yenikLikLer ve kırıkLıkLar doLu.. Hayata, oLayLara aynı pencereLerden bakabiLmek oLayLarı birLikte yorumLayabilmek..HayaLLerin biLe ortak ve aynı oLması ne güzeL bir duygudur.. İki kişinin aynı fiLmi istemesi ve soLuksuzca zevk içinde o fiLmi birLikte seyretmesi hatta yorumLaması.. Zıt karakterLer bunLarı asLa yapamazLar..Birisi aksiyon fiLmi isterse diğeri romantik takıLır..Birisi kebap yemek isterse diğeri kurufasulye.. Birisi gezmekten hoşLanır diğeri evde oturmak ister..Özenirim her zaman hayata aynı pencereden bakabiLen ciftLere .. EğitimLisi oLsun eğitimsizi oLsun..Denk oLabiLmenin güzeLLiğini yaşamak…HaLk arasında derLer ya; tencere yuvarLanmış kapağını buLmuş diye!! Aynen öyLe işte.. Kapağını arayan tencereLer yada tencereyi arayan kapakLarLaa doLu hayat.. EvLiLik denen zorLu mücadeLede bu sebepLerden doLayı artık bitmiyormu..FedakarLıkLar yok denecek kadar az.. AsLında hepimizin ortak sorunu Daha kendi kendimizi tanımamışken bir başkasını tanımaya çaLışıyoruz..Ve malesef bunun adınada aşk diyoruz sevgi diyoruz..TanımLamaLar doğru dürüst yapıLmamışken aşkın içinde de kayboLup gidiyoruz..İçine biraz da hayat şartLarı ve mücadeLesi ekLenince bu durum karma karışık bir haL aLıyor ve ite kaLka süregeLen bir durum çıkıyor ortaya. Ruh ikizimizi bulursak gökyüzünde uçan kuştan tutunda aynı resme bakarken biLe aşk ve sevgi içinde yorumLar yapabiLir aynı pencereden bakabiLiriz hayatta.. Herkesin ruh ikizinin bir yerLerde bekLediğine eminim… Herkesin ruh ikizLerini buLması diLeqiyLee..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet