Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Şubat 2019, 14:44   #5
Tanem
Tefeci'nin Kızı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Bazı insanlar öylesine güçlü ve öylesine kıymetli hissettirir ki. . Onlara ithafen. . .

Ben insanlara göre çok kibar görünsem de,Hayatım boyunca çok hirçin,inat,dik başlı,asi bir kız oldum hiç kimseye eğilmedim aileme bile lakin yine vurgulamak isterip sap ile samanı da hiç bir zaman karıştırmadım.Hayatıma ailem dahil dostlarım sevdiklerim dahil bir çok insan dahil oldu onlar ile güzel yollarda yürüdük yolun sonu bazen erken geldi bazen geç bazen ise; hiç gelmedi halen daha yürüyorum severek sevilerek istiyerek ve o insanlar ile çok mutluyum.Sadece bana değil Allah hepimize,herkeze kendilerini özel ve kıymetli hissettirebilen değerli olduğunu sadece sözle değil özlede gösterebilen gerek eş,gerek dost nasip etmesi dileğiyle...
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi yüreğine emeğine sağlık canım benim çok güzel anlatmışsın sevgilerimle
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet