Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Şubat 2019, 19:54   #2
NorthernLights
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kahkaha.org un çalıntılı mix teması

Arkadaş güzel bir kombin yapmış şimdi hakkını yemeyelim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Şaka bir yana, bu post'un onu rahatsız edeceğini bile sanmıyorum, boşa kendini strese sokuyorsun sanki

QueeN Nickli Üyeden Alıntı
Kahkaha.org Bu sitenin sahibi sunucuma gelip benim zirvesohbet.net in alt kısmını kullanabilir miyim diye sordu bende hayır dedim. tamam dedi kaldırırım. baktım hala kaldırmamış. ayıptır yahu be insaf. hayatımda ilk defa özel tema yaptırdım. nasıl içine sindirip koyabiliyorsun. temamı ben paylaşıma da sokmadım ki, sen üstüne üstlük baskasının yaptırmıs oldugu özel tema -> sohbet.biz in üst arka planını da koyuyorsun. iki kalp logolar sevgisohbet.com dan. üst ve alt kısımları umiT'in yılbasından önce paylasmıs oldugu ücretsiz temadan hadi ona bişe diyemem.
Yani ayıptır be kardeşim. Kaldırcam diyorsun kaldırmıyorsun. Lütfen sözünü tut artık. İnsanları keriz yerine koyma.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet