Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Şubat 2019, 21:26   #4
Sindy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kahkaha.org un çalıntılı mix teması

DJ-Berat Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Arkadaş güzel bir kombin yapmış şimdi hakkını yemeyelim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Şaka bir yana, bu post'un onu rahatsız edeceğini bile sanmıyorum, boşa kendini strese sokuyorsun sanki

Onu rahatsız etmezse de o sitenin sahibini mutlaka tanıyanlar vardır veya yoktur. Hiç olmazsa İF'te görsünler. Görsünler ki ona göre böyle bu kişi veya kişilerle nasıl muhatap olduklarını veya olacaklarını bilsinler. Etrafında sadece kendisi gibi çalma çırpma kişiler kalır. Birbirlerini sömürürler. Bir milim ilerleyemez bir daha.
Ben ne hevesle heyecanla yaptırdım özel temayı insanın hevesini kırıyorlar böyle... Benim ahım da genelde tutar. İnşallah bulur kendisini..

MaviBereLi Nickli Üyeden Alıntı
Cok uzucu bir durum. Ne diyelim Var artik aramizda Boyle insanlar.. Bu gine sormus size Ya sormasaydi Neyse umarim hersey duzene girer.. Herkez hatasini anlar duzeltir diye Umit ediyorum..

Evet sordu, bende hayır dedim kaldırır mısın dedim. tamam dedi. kaldırmadı. dalga geçmesin. sözünün eri olsun. buda aşikar çalıntı ustası versiyonu. görelimde bilelim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet