Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Nisan 2019, 00:16   #1
PySSyCaT
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Dünya Çapında Rozari Misyonu

MESİH’TE SEVGİLİ KARDEŞLERİM:
Yaşadığımız şu günlerde Tanrı’ya inanan birçok insanın kafa karışıklığı artmaktadır. Dağılmış koyunlar gibi, ahlaksızlığın, yozlaşmışlığın ve kötülüğün dünya çapında kasaba ve şehirlerimizde yoğunlaşmasını sessizce izlemekteler. Birçokları bu haksızlıklar karşısında bir şeyler yapma ihtiyacını kuvvetle hissetmelerine rağmen ne ya da nasıl yapabileceklerini bilmemektedirler.
Bu Misyon Katolik tarihine ve kutsal yazılarına dayandığı için bize güvenip tutunabileceğimiz bir yol sunmaktadır. Silahı kutsal duadır. Bu misyonda herkesten kendilerini ve ailelerini (Fatima’da bizden istendiği gibi) Meryem’in Kederli ve Lekesiz Kalbine ve de İsa’nın Kutsal Kalbine adamalarını istemekteyiz.
Bu tamamlandıktan sonra her sabah kalktığımızda ilk iş olarak bu adanmayı günlük olarak yeniliyoruz. İki Kalp aracılığıyla günlük yaşamımızı Tanrı’ya sunduktan sonra tam bir iman ve güvenle birbirimiz için, özellikle de bizi yöneten liderler ve yaşadığımız yerler için dua etme ihtiyacımızı anlamaya başlıyoruz. Böylelikle karanlığı aydınlığa çevirebiliriz.
“ Nerede iki veya daha fazla kişi Benim adıma toplanır ve dualarının amacında anlaşırlarsa Ben de onların arasında olacağım”. (Matta, 18).
Bu Misyon aracılığıyla sana güçlü bir silah olan Kutsal Rozari’nin, Kurtarıcımız Mesih İsa’nın Çilesi ve Ölümü hakkında derin derin düşündüğümüz Kederli Gizemlerini sunuyorum. İsa’nın Kıymetli Kanının, Kutsal Yaralarının ve kurtuluşumuz için katlandığı tüm acıların dönüştürücü kudretine tamamen güvenerek bu zamanlarda, bizim ve tüm insanlığın O’na dönmesi için olan niyetlerimi Rab’be sunuyorum.
Yataktan çıkmadan Sabah Duasını okumanızı ve Misyonun Rozarisini bir kez kalpten, tek başınıza ya da ailenizle okumanızı sizden rica ediyoruz. Ayrıca sizden haftada bir kere, 4 ya da daha fazla kişinin dua etmek için toplanacağı Misyon Dua Grupları kurmanızı istiyoruz. Halihazırda var olan bir grubun parçası olanlardan tek isteğimiz bu Rozariyi grubunuzun düzenli dualarına katmanızdır. “Benim adımla babamdan ne dilerseniz, onu size verecektir.” (Yhn. 16, 23)
Misyon’un duaları bize kurucumuz John Rick Miller tarafından verilmiştir. Adınızı, adresinizi, şehrinizi, telefonunuzu ve emailınızı dua grubunuzdakilerin bilgileriyle birlikte kayıt ettirmeniz çok önemlidir. Böylece bu duaları kaç kişinin okuduğunu öğrenebilir ve ileride sizinle irtibata geçebiliriz.
Kutsal Papa IX. Pius dedi ki “Bana Rozari okuyan bir milyon aile verin, dünya kurtulur”

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet