Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Nisan 2019, 10:18   #1
Zeytin
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
"Hayatımın Aşkı" Dediği Zombi Oyuncak Bebek ile Evlenip Mutlu Mesut Yaşayan Kadın

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Felicity isimli bir kadın, 13 yaşındayken kendisine hediye edilen zombi oyuncak bebeğine birtakım hisler beslemeye başlamış ve en sonunda Kelly isimli oyuncakla evlenmeye karar vermiş. Yüzüklerden gelinliğe kadar eksiksiz bir düğün ile Felicity ve Kelly "çifti" dünya evine girmişler. Bu ilginç hikayenin detayları ve daha fazlasını DailyMail kaynaklı içeriğimizde bulabilirsiniz. Ne diyelim...Mutluluklar...

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Oklahoma'da yaşayan, 20 yaşında Felicity Kadlec isimli bir genç kadın mutluluğun yolu olarak Zombi figürlü bir oyuncak bebekle evlenmeyi seçti.Bebeğe Kelly Rossi ismini veren kadın, zombi oyuncağının 37 yaşında olduğu iddia ediyor.

13 yaşında aldığı bebekle dünyaevine giren Felicity'ye düğün masrafları 500 dolara mal oldu.

"Damat" elverişli olmadığı için kendi gelinliğini, Kelly'nin smokinini, dekorasyonları ve daha birçok şeyi karşılayan Felicity için bu düğün 500 dolara mal oldu. 500 dolar şu anda 2.646,25 Türk Lirası yapıyor.

Zombi oyuncak ile yaptığı evlilik sayesinde "Hayatım tamamlandı" diyen Felicity, ilginç kararından son derece mutlu görünüyor.

"Düğün seremonisi tam istediğim gibiydi. Her şeyin düzgün ve resmi olduğundan emin olmak istedim. Bu nedenle düğünden sonra evliliği resmileştirdik ve ikmal ettirdik."

15 Eylül 2018'de "evlenen" çift, 13 yaşından beri tanışıyorlarmış.

Felicity, 13 yaşında kendisine hediye edilen oyuncak zombi bebeğe, 16 yaşına geldiğinde birtakım hisler beslemeye başlamış. Öyle olacak ki en sonunda evlenmişler.

Felicity, Kelly isimli zombi oyuncak bebeğini "hayatının aşkı" olarak tanımlıyor.

Düğüne, Felicity ve Kelly çiftinin "ortak arkadaşları" olan diğer 8 zombi bebek de katılmış. Felicity'nin ailesi ve arkadaşları da onu bu mutlu gününde yalnız bırakmamışlar.

Felicity; "Kelly'nin ilişikimizde erkek rolünü alması çok güzel"diyor çünkü Kelly, Felicity'nin hemcinsi.

Aslen Massachusetts'li olan Felicity şimdi partneri zombi Kelly ile Oklahoma'da mutlu mesut bir hayat sürüyor. Düğünde smokini giyen ve ilişkilerinde daha erkeksi bir tarafa sahip olan partner Kelly'nin ta kendisiymiş.

"Kelly'nin biraz erkeksi bir karakteri var. Bu yüzden düğünde smokini giyen oydu ve damat olarak daha rahattı."

"Kelly'i 13 yaşımdayken bir internet sitesinde görmüştüm ve babamdan benim için almasını istemiştim. 16 yaşımdayken ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım ama hep inkar ettim. Daha sonralarda babamı kaybettim ve Kelly ile daha çok yakınlaştım"diyen Felicity şöyle de ekliyor: "Kelly ile 4 senedir ilişki içerisinde olmanın yanı sıra, onunla evlenince kendimi ona daha yakın ve samimi hissettim."

"Bir süre Kelly'e karşı olan hislerimi inkar ettim ama daha sonra kabullendim. Herkes aşk hayatımı onaylamasa da şu an hiç olmadığım kadar mutluyum."

Kelly ile ilişkimizi artık bir adım öteye taşımamız gerektiğini biliyordum. Bu yüzden ikimizin de doğduğu ay olan Eylül'e kadar bekledim. Bu sayede düğünümüz çok daha özel olacaktı."

Felicity, Kelly'i tüm o kanlı suratına rağmen çok seviyormuş ve onu asla değiştirmeyi düşünmüyormuş.Onu mihrapta beni beklerken gördüğümde, çok güzel göründüğünü düşündüm. Kelly ile, onun kim olduğunu kabullenerek evlendim. Onun kanlı yüzüne bakmak ve çenesinin olmadığını görmek benim umurumda değil. Onun karakterini görmek benim için doğru kişi olduğunu anlamamı sağladı. Hayatımın geri kalanını onunla geçirmek istiyorum."

Felicity, Kelly'e olan hislerinin karşılıklı olduğunu söylüyor. Felicity ve Kelly "özel" anlar yaşamaktan da geri kalmıyorlarmış.Felicity'nin söylediğine göre Kelly de Felicity'i seviyormuş ve ilişkileri karşılıklıymış. "Bana göre bu mükemmel. Onun yanındayken sevildiğimi hissediyorum. Evlendiğimiz için de çok mutlu olduğunu söyleyebilirim. Onunla yakınlaşıyoruz ve özel anlar yaşıyoruz" diyen Felicity, halinden son derece memnun görünüyor.

onedio.com

Yine bir gül nihal alıyor gönlümü
eteklerim uçuşarak vals yapıyorum..
Beyoğlu'nda gezerken Pera'yı düşlüyorum
Yelpaze ile serinlemek,
Naif birkaç sözcükle ısınmak istiyorum.
Yüzüne bakmaya utandığım,
elimi tutmaya kıyamayan,
Aşklar hayal ediyorum...
Eski bir kadınım ben,
İnce bir dantel gibi işlemeden hayatı,
Ölmek istemiyorum...