Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Nisan 2019, 17:08   #2268
colletrall
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IRCdaemon/Services Soru - Cevap Bölümü

Dostoyevski Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sen de bu soruya client diye kestirip atmıştın. Client değilmiş bak. Kimseye tavrım yok benim. Doğru cevap değil diyorum verdiğiniz cevaplar neyi anlamıyorsunuz? Yanlış cevap verdiniz. YANLIŞ. Tesla'nın verdiği cevapları incelele git sunucuda dene bakalım benim soruma cevap veriyor mu. Benim üslubuma bak Tesla'nın son olarak bana yazdığına bak. Ego mego yaptığım yok, asıl siz egonuza yenik düşeceğinize az soruyu anlamaya çalışıp kafa yorup en azından soruyu anlayıp cevabınızın yanlış olduğunu göseydiniz.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] gerçekten şaka gibisin. Access eklenmeyecek demedim. Op yetkisi eklenmeyecek dedim.

Burada soru cevap yapan doğru cevabı araştırıp deneyerek kafa yorup bulmaya çalışan arkadaşlarımıza haksızlık etmeyin. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'ın sorusunu da bilemedik bazı eksiklikler oldu karşılıklı, kimse kalp kırmadı, orta yolu bulduk. Yanlış cevap verebilirsiniz, verebiliriz takmayın bu kadar kafanıza.

sen önce uslubu düzelt onu geçtim bu soruya çok farklı cevaplar olur onu kabul etmiyorsun onu da geçtim senin cevabı veryoruz ona da yanlış dersin peki ben kanal access seviyesini op içn 1 e çekersem bu adam a op yetkiisi yazılmış olmaz mı ya bildiğin 3 5 komutla burda saygısızlık yapıyorsun efendi ol

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet