Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Nisan 2019, 08:41   #19
Rima
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Son dakika: Ekrem İmamoğlu İstanbul seçim sonuçları için oy farkını açıkladı

BuYuCu Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Biz Sabırlıyız Ancak Sanırım Sizin Evde Televizyon Veya İnternet Çekmiyor @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]`ciğim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu Kadar Çabalamana Ve Gayret Sarfetmene Rağmen ``REİS`iniz Sizin Mahalleye
ELEKTRİK Hatti Yada İnternet Şebekesi Döseyemediyse Sanırım O Ayip Reis`inizin Değil
Tamamen Bizlere Ait

Nedenmi Dersin @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]`ciğim

Normalde Seninle Siyaset Konuşmak İstemiyorum Ancak Seninle Olan Samimiyetimizden Dolayı Bazen
Tatli Atişmalarımızın Olması Doğaldır .

Sana Katılıyorum Gercek Bir Siyaset Adami Beklemesini BilmeLi

Ancak Bu Link dekı Siyaset Adami Sanırım Ben Değilim /watch?v=xP3QxEH5XfI

Gerci ``REİS``İMİZ İZİN verirse Tv programına Çıkarım Diyen Adamdan . Kendi Kendini Bertaraf Eden (Başbakanlıktan ) Adamdan Kendi Adini BİNALİ İken Değiştirip İNALİ yapan Şahıstan Siyaset Adami Olmaz . İlk Defa Seninle Ayni Düşüncedeyiz.

Seviliyorsun Sayın Nigde Akparti İl Baskanı @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]`ciğim

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cüğüm elektriklerimizde sıkıntı yok bizim canım. Sadece Senin gibi at gözlüklerim ile izlemediğim içindir tek taraflı göremeyişim sanırım.

Ama sana da hak veriyorum bende olsam görmek istemezdim ortada dönen dalavere dümenleri.

Bu konuyu Ekrem Abiniz Mazbatasını Aldığında Daha Detaylı Konuşalım olur mu tatlım

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet