Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Nisan 2019, 16:55   #66
Erva
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: En iyi Radyo departmanı ve founderi oylaması

Traji komik bir durum şuan okuduğum tartışma postları..
Çok böyle didiklemek üzerine gitmek istemiyorum kıssadan hisse bir iki kelam edeceğim sadece..
Şimdi öncelik ile belirlemiş olduğunuz kuralı ben anket başlangıcında göremedim.. Nasıl ki "if yılın enlerinde" konu başlangıcında belirtiliyorsa buda baştan belirtilip,Link dağıtımı olduktan sonra kişi diskalifiye edildikten sonra konu içeriği yeniden düzenlenmemeli idi. Önce bilgi geçilmeliydi. Ayrıca bu bir yarışma ise neden oy toplanması yasak oluyor ki? Konu içinde de şu denmiş radyoyu hiç dinlemeyen kişilere dahi link verilmiş ve oy istenmiş
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
peki kendisine link gidilen şahıs kendi sunucusunda dj eklediği ve dinlediğinde iyisin iyi dediği kişiyi mi dinlememiş? Gayette tanıdığı bildiği ve bizzat dinlediği kişi idi. Bu kısmı da hiç samimi bulmadım açıkcası ;d Linki veren @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mi? Elenen neden o oldu... mevcut ekran resmindeki isim açıkça görülüyor oysa fikir mi yürütüldü burada kesin o yaptırmıştır diye. Herneyse son olarak şunu beklerdim..

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

İf yılın enleri anketinde her konu içeriğine yazılan buradaki genel geçer bilgilendirmeler bu ankette de yapılmış olsaydı şayet kimse böyle bir yanlışa düşmezdi belkide. Şimdi burada ki bu eksiklik kimin sorumluluğu? Kesinlikle yönetimi hedef almıyorum suçlamıyorum sadece bu konuyu buraya getiren ve hiç tanımamış dinlememiş gibi davranarak yönetimi yanıltan eski dostuma serzeniştir ... Burada 1 hata 1 suçlu yok emeğinize sağlık kolay gelsin

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet