Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Nisan 2019, 13:43   #21
yaSmin
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Helper Röportaj : yaSmin

AsiRuh Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] harika söyleşi olmuş @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beni kadroya niye almadın .d

Ah aklıma gelmemiş
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
hemen güncelleyeyim seni nasıl unuturum ilahi ben! teşekkür ederim

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:42 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

Altug Nickli Üyeden Alıntı
şubatta olmuş ama yeni gördüm keşke daha önce görseydim dedim okuduktan sonra @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abla buraya olsun sunucuya olsun çok emek vermiş biri çok ama çok sevdiğim ablamdır kendisi candır keyifle okudum çok güzel olmuş teşekkürler.

Altug cum teşekkür ederim eksik olma

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:43 -->-> Daha önceki mesaj 13:42 --

Nonserviam Nickli Üyeden Alıntı
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] evlenme teklifi almismista, yok begenmemismiste. Tam ciddi olacagim, bir gulme geliyor shsh. Guzel sohbet olmus, tanidigimizi & bildigimizi yeniden gozden gecirme firsati yakaladik. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] & @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]; seviliyorsunuz kizlar.

Dipnot: Yasemin, balik sozunu unuttum sanma.

inanır mısın dipnotu yeni gördüm!

söyleyecek başka yer bulamadın anlaşıldı, tamam aklımda! Sen de seviliyorsun, eksik olma
))

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet