Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Nisan 2019, 00:09   #4
Erva
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Erva'yı Nasıl Bilirsiniz?

Syst3m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kısa sürede tanıyıp sevdiğim değer verdiğim güzel şahsiyetlerden biridir. İf'nin genel sorumluluğunu yaptığım son çeyreğinde tanıştık. Kalbi gönlü güzel biri diyebilirim. Sözü özü bir, içinde ne varsa dilinde de o var. İnsanlığın bittiği şu dönemde dost olmak kolay bir şey değildir. Zaman zaman ters düşsek de asla birbirimizi satmadık. Uzun bir süre uzak kalsak ta yine aynı sıcak kanlılıkla hiç bir şey yok gibi devam edebiliyoruz. Sanal ortamda bir çok adam tanıdım, bir çoğundan adamdır @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Kardeş forumlarımızdan birisi olan turkiyeforumlari.net de uzun zamandır birlikteyiz. Birlikte yapacağımız çok işler var eminim. Önümüzde uzun bir süreç var. Seviliyorsun koca yürekli insan. Her şey gönlünce olsun.

Güzel sözlerine Layık olabilmiş isem ne mutlu bana "bilmukabele".. Lakin belirtmek isterim ki çok gıybetini yaptım jdkdkd neyse tamam şuan ciddiyim tekrardan teşekkürler.

Allecra bu mesaja tepki gösterdi.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet