Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Nisan 2019, 00:21   #12
Erva
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Erva'yı Nasıl Bilirsiniz?

Wizard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sen seni bil sen seni
Sen seni bilmezsen nasıl bilirim ben seni ;d

Sır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
A+ B+ C+ = ne kadar hammede varsa toplanmış bunyesınde @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] love hatun kare iyidir lafını esırgemez analar ne hatunlar dogruuyor (; paşaam benım ıyıdır aslan parçası .. iyidir

Coder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uzun süredir tanırım çoğu erkekten adamdır arkandan kuyunu kazmaz sözünü esirgemez arada kızsamda sevilir hayatında mutluluk başarılar dilerim en kısa sürede o saçlarını yolacağım

Dike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sanirim onu benim kadar iyi kimse taniyamaz
Uzun uzun yazmak isterdim ama forumun kelime haznesi yetmez.
Ayni ana babadan olsak bu kadar benzerdik..
En en en can alici yanlari Yapmacikliktan uzak,cikar gutmeyen biridir ervacigim.ve en sevdigim huyu kimseden cekinmeden pat pat herseyi insanin yuzune soylemesi ve dobra olmasi..
Aramizda kalsin 15 yillik irc hayatimda gordugum en guzel hatun kendileri..
Seviliyorsun kankam iyi ki tanimisim seni:*

No1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Guzel bir bayan
Liderlik vasiflarini tasiyan agirligi olan birisi
Tam bir öncü

Şuan gördüğüm bu güzel yorumlarınızdan mütevellit biraz akıl tutulması yaşadım ki kalemim iyidir..
Ve ilk defa ne diyeceğimi bilemedim..
Beni mutlu eden bir şey varsa oda sizler bu sözleri yazarken ben size bunları hissettirebilmiş isem bu benim için onur verici bir şey.. Şuan yüzümdeki tebessümün sebebi siz değerli dostlarımın gözünde bu kadar güzel olabilmek.
Ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim .

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet