Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Nisan 2019, 00:58   #22
Maya
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Irc.Mavra.Net Hakkında...

Sene 1998-1999 Orta Sondaydim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Adanalilar bilir... meshur Galleria ! Okuldan kacip oraya giderdik internet cafeyi ilk orada gordum... ( evde pc vardi ama abim elletmezdi)... Hey gidi gunler ya Mavra.Net girdigim Ilk turk sunucu... DalNet ve UnderNet ten sonra bir Turk IRC si girdi hayatimda ustelik kime nerelisin desem ADANALI yim diyor
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bibidibabidibu nun dili olsada konussa Galaxy cafe nin dili olsada konussak.. Ah birde Ozalda ki mekanlar
Gokkusagi !!!! Bi cafeden 50 kisi ayni anda ayni sunucuya girer mi... Girer

Maverick i Exelance si Poseidon u Xpass i Spark i Altimodu allergien i kacagi Aytaci sinani Scream i ! 20 yil gecse bile unutuamadigim onca dost kardes arkadas....

ve tabikide sen @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beraber buyuduk zaman zaman kopsakta yine buluyoruz birbirimizi ...

Mavra nin essiz kebap partileri piknikleri gece kutlamalari konser organizasyonlari

Butun ilklerimi bana yasatan server Mavra.Net

ilk ask ilk voice ilk op ilk founder ilk oper ilk turk irci 20 yildir hala gorustugum can ciger dostlarim var..

Umarim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] guzel bir yere getirirsin en buyuk destekcin olacagim... Baba ocagi orasi benim icin... Cok duygulandim su an yillar oncesine gittim cocuktuk genc olduk beraber buyuduk.. koskoca bir mazi var orda

simdi siz okurken belki bu kiz ne sacmaliyor diyorsunuz ama @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve Yolu o donem Mavra dan gecen herkes emin olun beni cok iyi anliyor...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat