Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Nisan 2019, 12:20   #16
Nkeats
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Park Halindeki Aracın Lastiklerini Çaldılar

Yazgı Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Sakinlerinin hepsi senin gibiyse pek de şen sayılmaz ;d

Belediye başkanlığı az olur parti kur oy verelim bak @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] da verir çxnx

Benim neyim var acaba
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

juju Nickli Üyeden Alıntı
Ben lisede okurken okulun önüne Şentepe'den çocuklar gelirdi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]. Çok değişik tiplerdi. Irkçılık gibi olmasın ama sende öyleysen artık oyunlara seni dahil etmeyeceğim...

Ben oy vermem @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]..

Yok öyle şeylerle işim olmazdı. Kızlar bizim okulun önüne geliyordu jxjxjx
Mustafa Kemal de okuyorsun ama çıkış saatinde 5 okulun tüm erkekleri o kapıda bekliyor
Zor bir durum jxjxj Ben bayağı yaşadığım yeri gömdüm bu konuda

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sende güzel yönlerinden bahset

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet