Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Nisan 2019, 15:12   #1
BLueMooN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
INSTAGRAM HESABI SİLİNİNCE İSYAN ETTİ: HAYAT KADINLIĞI YAPMAK İSTEMİYORUM

Instagram'da 113 bin takipçisi olan hesabının kapandığını duyuran Jessy Taylor, başka bir becerisi olmadığını, eskiden hayat kadını olduğunu ve o günlere geri dönmek istemediğini hıçkıra hıçkıra ağlayarak anlattı.

21 yaşındaki sosyal medya fenomeni Jessy Taylor, 113 bin takipçili Instagram hesabının kapatılmasına tepki olarak kamera karşısına geçip, hesabını geri vermeleri için deyimi yerindeyse yalvardı.

Taylor, para kazanmak için başka bir becerisi olmadığını belirtti.

Eskiden para karşılığı cinsel ilişkiye girerek geçindiğini ancak şimdi Instagram üzerinden para kazandığını kameralar önünde söyledi:

"Artık bunu yapmıyorum çünkü bütün paramı internetten kazanıyorum."

"Benim hesabımı silmek isteyen ve bu videoyu gülerek izleyen insanlar, kendinizi benim yerime koyun! "

"Ailem beni terk etti. Tanıdığım herkes beni sırtımdan bıçakladı. 20 bin dolar borcum var istesem de üniversiteye gidemem!"

100 bin takipçim olmadan önce fast food restoranında çalışıyordum. Lütfen beni Instagram'a şikayet etmeyi bırakın! Emin olun son isteğim, evsiz bir hayat kadını olup sokakta uyuşturucu kullanmak.

Şu anki hayatımdan çok mutluyum. Bir işte çalışmama yardımcı olacak hiçbir özelliğim yok. Normal bir işte asla çalışamazdım."

ABD Florida'da yaşayan Jessy Taylor, 'duhitsjessy' kullanıcı adıyla yeniden Instagram hesabı açtı. Ancak yalnızca 3 bin civarında takipçiye ulaşabildi.

Alıntıdır:

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet