Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Nisan 2019, 23:22   #48
Erva
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Erva'yı Nasıl Bilirsiniz?

Soldier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ablacım benim :* yaklaşık 4 senedir geveze.org dan tanışıyor ve tüm dertlerimi sabah gece gunduz demeden dinleyip bana her zaman yardımını esirgemeyen her zaman öz ablammış gibi muamele yapan ailemin tanıdığı guzel insan. insanlar başı yandı mı sevdiklerine gitmek ister ya bende ablama yazar dertlerime derman ararım hep sağolsun her zamanda yuregi ve manevi yardımlarıyla daima beni mutlu etmiş yalnız olmadıgımı his ettirmiştir arada cok kızdırıyorum zaten onuda his edince ben suspuslara giriyorum ama yinede et tırnaktan ayrılmaz seni seviyorum ablacım karakterinin yüce ve asil olan kadın

Teşekkür ederim Kartal veee sen olmasan kim beni bu kadar delirtebilirdi ki kdkfkf ben de biz de seni çok seviyoruz ;*

Yeri gelmiş iken ayrıca sizlere de teşekkür ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet