Konu: Tiplemeler
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Nisan 2019, 09:43   #3
Bab
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Tiplemeler

Ben de yaparım adamı

Ben de yaparım adamı seni tanımlayamıyorum. Çünkü sen her şeysin. Sen hem bir makine mühendisi, aynı zamanda gol kralı, üstüne üstlük oscar'a aday bir aktörsün. Her şey o kadar kolay ki senin için.

Bir marka, son teknoloji buzdolabı üretir; "lan oğlum, motorun arkasına tüpü koyarsın, o ara ara gaz verir, yağını da eksik etmedin mi tamamdır. Malzeme de var bizim depoda. ben de yaparım lan, ne var ki?" Doğrudur abi yaparsın.

Topçunun atana kadar g*tünden kan gelir, sezona 30 gol sığdırır, bizimki sazını cebinden çıkarır; "Lan oğlum, türkiye ligi'nde adamı çok boş bırakıyolar. Koy beni oraya, koy, koy beni. Ben de atarım, ne var ki, hı? Ne var ki? Şşş". Bişey yok abicim, cevap vermiyorum, dürtme de beni.

Film izlersin, başrol oyuncusu hemi kendi ağlar, hemi seni ağlatır, bizim g*vat suratına bakaar, bakar, kalkar açar ışıkları; "Lan oğlum, bunun özel ilacı var, sıkıyon gözüne yaş getiriyo. Ver bana o fırsatı, götür beni holivud'a, götür. Rolün kralını kesmezsem şanım ibne olsun. Elimizden tutan olmadı ki. Ne var ki oğlum di mi, ne var yani?"

Madem her boku layıkıyla bi tek sen yapabiliyorsun, cevap ver bana hele, niye hala berbersin oğlum?

Nasıl bir nefismiş bu, nasıl bir gururmuş, nasıl bir allahlık taslamaymış arkadaş?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet