Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Nisan 2019, 03:14   #7
Wizard
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İstanbul Büyükşehir Belediyesi ne olacak?

Askere gitmeden önce şu konuya bende yazayım dedim. Bu seçim de AKP oy kaybı yaşadı kimse farklı yerlere bağdaştırmasın olayı, kuş uçsa fetö der oldunuz. Bir olayı sürekli farklı yerlere bağlamak akıl karı değildir. Buna anca körü körüne bağlanmış insanlar inanır, gözünü açan, düşünen, yorum yapabilen, düşünen insanları bunlardan ayrı tutuyorum. Beyler/bayanlar bu resim resmi instagram hesabıdır.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Ve hala silinmemiş duruyor, dileyen kontrol edebilir. AKP'den biri bu tarz şeylere yeltendiğinde çözüm süreci diyip kenara çekiliyorsunuz. Komik duruyor böyle diyince. Ekrem İmamoğlu'nun böyle fotoğrafları yok. Dikkatinizi çekerim, adamı tanımadan etmeden iftira atmanızı da yakıştıramadım. Herkes yabancı dil konuşabilir, ana dili de gibi olabilir. Bunda ne gibi bir sakınca var çözemedim. Biz buna halk arasında EĞİTİMLİ diyoruz. Her farklı dili anlayan için altında birşey arayalım o zaman . Bu süreç tamamen zaman kazanmak amaçlı ve altından çok şeyler çıkacak. Bangır bangır haber yapıldı adreslerde seçmen yok şu kadar şeçmen var, FOX haber bunu gündeme defalarca getirdi, o zaman nerdelermiş pardon. Çünkü kendileride vardı işin içinde, seçim kaybedince yaygara yapıyorlar. 20 bin oyla kazanılır neden kazanılmasın, 1 oyla bile kazanılır. Eğer demokrasiye inanıyorsanız kaybetmeyi de bileceksiniz. Milletin yanıldığı nokta şurada;

- AKP ilçelerde önde, fakat büyükşehirde alamadı. Bunun nesi garip acaba. Seçmen pek ala kendi ilçesinde AKP ye , büyük şehirde CHP ye verebilir. Bende Belediye olarak bir partiye verdim, ama meclis olarak başkasına attım. Bu normal arkadaşlar burada gariplik yok. Uzun yıllar bir koltukta iseniz bırakmak zor gelir, çünkü YOLSUZLUKLAR meydana çıkacak .

En büyük etken EKONOMİ dir. USULSÜZLÜK değil.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet