Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Nisan 2019, 01:19   #25
Wizard
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İstanbul Büyükşehir Belediyesi ne olacak?

Star Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Benim taraf olduğumu nerden çıkardın? Velev ki tarafım bunun sorumluluğu bana aittir bence. Beni hakkariyi diyarbakırı kimin kazandığı ilgilendirmiyor. Ekonomisi bir çok ülkeden büyük İstanbul belediyesi ve buna yakın büyükşehirler ilgilendiriyor. Ayrıca alt tarafı yerel seçim Ahmet kazanmış Mehmet kazanmış çok mühim değil. Ancak içerisinde hdpnin yani pkknın olduğu herhangi bir oluşum kazanırsa bu her Türk evladı gibi benide rahatsız eder onu dile getirdim. Diğer konularda ortak görüş 3 aşağı 5 yukarı aynı zaten ekonomi kötü evet kötü. vb. tekrara girmenin manası yok.

Sorumluluğu elbette sana ait, ama bir şey yazıyorsan savunduğun şeyin perspektifi mevcut. Kaldıki karaladığın partiden kimin bu tarz görüntüleri var ? Hakkarideki seçmen değil mi ? Nasıl ilgilendirmiyor . Orada CHP kazansaydı PKK destekledi diyecektiniz eminim. İstanbul daki Kürt Kürt de Doğuda ki değil mi ? Aynen iktidardakilerinde senin gibi düşündüğünden şüphem yok (:
Alt tarafı yerel seçim de neden bu kadar uzattılar mevzuyu? Lütfen objektif olun. Akp den başka partiler hep terör, ülkenin yarısı terör, düşüncelerine uymayan terör. AKP li seçmenler vatan sevdalısı zaten . ;d

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet