Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Nisan 2019, 01:33   #26
Star
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İstanbul Büyükşehir Belediyesi ne olacak?

Wizard Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Sorumluluğu elbette sana ait, ama bir şey yazıyorsan savunduğun şeyin perspektifi mevcut. Kaldıki karaladığın partiden kimin bu tarz görüntüleri var ? Hakkarideki seçmen değil mi ? Nasıl ilgilendirmiyor . Orada CHP kazansaydı PKK destekledi diyecektiniz eminim. İstanbul daki Kürt Kürt de Doğuda ki değil mi ? Aynen iktidardakilerinde senin gibi düşündüğünden şüphem yok (:
Alt tarafı yerel seçim de neden bu kadar uzattılar mevzuyu? Lütfen objektif olun. Akp den başka partiler hep terör, ülkenin yarısı terör, düşüncelerine uymayan terör. AKP li seçmenler vatan sevdalısı zaten . ;d

İktidardakilerin ve muhalefettekilerin ne düşündüğü beni ilgilendirmiyor. Ayrıca bahsettiğim konudaki kişiler bu vatana bayrağa bağlılığı olan kürtler değil, bilerek isteyerek terör partisine oy atan omurgasızlar. Ve 2018'de yapılan başkanlık seçimlerinin İstanbul sonuçlarına bakarak sayılarının hiçte az olmadığını görebilirsin. Görüntüye falan ihtiyacımız yok çünkü bu durumu inkar eden herhangi birisi yok. Mevzuyu uzatmalarının bir çok sebebi olabilir onlarıda diğer arkadaşlar saymış yukarıda yapılan pisliklerin üstünün örtülmesi gibi yenilgiyi hazmedememe gibi vb. Son olarak olayı sürekli akpye bağlama çabanı anlamış değilim Wizard ben işin o kısmında değilim az öncede söyledim alt tarafı yerel seçim 5 sene x partisi yönetir memnun kalırsın tekrar yönetmesini istersin memnun kalmazsan alternatiflere bakarsın. Ama işin içerisine terör girdimi olay BENCE farklılaşıyor. Bu ayrıntıyı anlıycak zekada biri olduğunu düşünüyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet