Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Nisan 2019, 09:09   #1
yaSmin
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Ekrem İmamoğlu’ndan ‘bavul’ göndermesi!

Kesin olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ekrem İmamoğlu, Şişli'de halka seslendi. Bugün AKP heyetinin itiraz dilekçesini YSK’ya sunarken 3 valizle gelmesine ilişkin İmamoğlu, "Bu çantalarla beraber daha önce adliyeye gidenleri hatırlıyorsunuz değil mi? Bu çantalarla adliyeye gidenler vatanseverlere kumpas kurmuştu. Bugün de YSK'ya gidenler kumpas peşinde. Bu millet, bu kumpasa gelmedi, gelmeyecek!" diye konuştu. CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak ise, “FETÖ Balyoz’la ilgili kumpas sadece 1 bavuldu. İstanbul’la 3 bavul yetmemiş. FETÖ tipi bir kumpasla karşı karşıyayız ” dedi...

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, mazbatasını alıp görevine başlayan Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’i makamında ziyaret etti ve kutladı.

İkili, Şişli Belediye Başkanlığı binasında sohbet ederken, ellerinde Türk bayrakları olan on bini aşkın vatandaş da başkanları halaylar çekip, horona durarak bekledi. İzmir Marşı’yla coşan kalabalık, ”Mazbatayı ver, İmamoğlu’na mazbatayı ver” şeklinde tezahürat yaptı. Mitinge çok sayıda CHP milletvekili de katıldı. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in arkadaşlarıyla birlikte seçim otobüsü üzerinden ”selfie” yapması ilginç anların yaşanmasına neden oldu. Buluşmada ilk konuşmayı Keskin yaptı.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Keskin, ”Kapılarımız, siz komşularımıza hep açık olacak. Biz, mazbatamızı aldık. Buruk mazbata aldık. Kutlama yapmadık. İmamoğlu da mazbatasını aldığında, büyük bir kutlama yapacağız. Onun başarısı bizim, bizim başarımız onun olacak” dedi.

Keskin’in ardından mikrofonu İmamoğlu aldı. İmamoğlu’nun konuşmasının satır başları şunlar oldu:

“Hepinizi kucaklıyorum. Çok güzelsiniz. Sizlerle buluşmaktan çok büyük keyif alıyorum. Bugün Şişli’ye hayırlı olsuna geldik. Ben, başkanıma çok inanıyorum. Muammer Keskin başkanımın vicdanına, adaletine, belediyeciliğine yürekten inanıyorum. Şişli’de, bugüne kadar yapılanların çok daha iyisini yapacağını biliyorum. Hele hele büyükşehirle beraber senkronize bir çalışmayla uyumlu bir yol arkadaşlığıyla Şişli’nin ihmal edilmiş birçok konusunu el ele çözeceğiz. Elbette İstanbul’un çok daha sorunlu yerleri de var. Onları da çözeceğiz ama müsaadenizle biraz güncel konuları konuşalım.
SÖZCÜ

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet