Konu: Çözüldü muafnick.txt
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Nisan 2019, 02:01   #1
alphae
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
muafnick.txt

altaki koda muafnick muafnick.txt nasil dönüstüre bilirim mirctan pek anlamiyorum.

yapmak istedim mircin kullanici bölümüne ekliyor muaf nicki iki yere eklemek zorunda kaliyorum

muafnick.txt eklemek istiyorum nickleri

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
if $regex($1,/^[!\.]m[uU]afn[ıiİ][cçÇ]k$/Si) { if $2 == list { .timer -h 1 500 msg $chan listeleniyor. var %:mnck = 1, %mnc = $ulist(*,muafnick,0) .timer -h 1 500 msg $chan - Toplam Muaf Nick Sayısı:4 %mnc while %:mnck <= %mnc { .timer -h 1 500 msg $chan $+(%:mnck,$chr(41)) $iif($ulist(*,muafnick,%:mnck) == $nick,$+(,$v1,),$v1) inc %:mnck 1 } } if $2 == ekle { if $3 == $null { .timer -h 1 500 msg $chan $+(",$nick,") Lütfen eklenecek nicki yazınız | return } if $ulist($3,muafnick,1) { .timer -h 1 500 msg $chan $+(",$nick,") Belirtiginiz kritere uyan $+(",,$3,,") zaten mevcut | return } .auser muafnick $3- .timer -h 1 500 msg $chan $+(",,$3,,") Muaf Nick Listesine Eklendi } if $2 == sil { if $3 == $null { .timer -h 1 500 msg $chan $+(",$nick,") Lütfen silinecek Nicki Yazınız | return } .ruser muafnick $3- | .timer -h 1 500 msg $chan $+(",,$3,,") Muaf nick Listesinden Silindi } }

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat