Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Nisan 2019, 00:02   #42
neXus
IF ARGE
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Videolu Röportaj Talepleri

SuperX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] seni bulmak zor

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:35 -->-> Daha önceki mesaj 23:30 --

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] il dışına çıkmalarına gerek yokki her ilden birileri yapabilir Adana dan da sen yapabilirsin bak senin için de Sky-Dancer Mehmet den Röportaj için gün ayarlamaya çalışırım

Her ilden birinin yapması pek mümkün olmayabilir, bir iş sadece videoyu çekmekle bitmiyor, çektikden sonra "adobe premier" veya "sony vegas pro" gibi programlarla editlemek düzenlemek gerekiyor, daha sonra render etmesi var, diyelimki hepsi yapıldı, minimum full hd 60fps kayıt alınması gerekiyor, böyle bir video boyutu minimum 1gb olduğunu düşünürsek bu videonun yayınlanması için bana gönderilmesi lazım ki ircforumlari youtube kanalına atayım, kanal şifresini önceki videoların sağlığı açısından 2. şahıslar ile paylaşmıyorum.
Son olarak bu fikri ve düşünceyi Armerian la değil youtube projesini düşünen ve hayata geçiren kişi olarak bana sunman lazımdı
Kısacası her ilden birine bu görevi ben vermem, zaten youtube video kodu forumda paylaşma iznide sadece bende var.
Bir kişi bir proje düşünüp üretip hayata geçirip iş yapıyorsa kendi aranızda fikirler üretmek yerine emeği verene saygı gösterip doğrudan proje sahibi ile konuşulmalıdır.

Bu söylediğinin dışında önerin veya fikrin olursa gene burdan doğrudan benimle paylaşabilirsin @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Herkesin fikrine düşüncesine saygım var,ama ben burdayken 2. 3. şahıslar ile kafana göre fikir üretip bişeyler sunmak bana yapılan bir saygısızlıktır.
Hayırlı forumlar dilerim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet