Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Nisan 2019, 00:39   #46
neXus
IF ARGE
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Videolu Röportaj Talepleri

SuperX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Ben kafama göre birşeyler üretmedim o [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile bizim aramızdaki diyalog nedeniyle söylenmiş şeyler + Herkesin fikrine düşüncesine saygım var diyorsun saygısızlıktan bahsediyorsun gelmiş bana 2. 3. şahıslar ile kafana göre fikir üretip bişeyler sunmak bana yapılan bir saygısızlıktır. diyorsun ben saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum

senin burada kafana göre 2. 3. şahıslar ile demende bana saygısızlıktır yukardaki düşünceleri söylemenden yana sıkıntı yok.

Fikire saygı göstermek farklı birşey, fikirlere elbette saygım sonsuzdur, ancak il dışına çıkmıyorum diyen benken, orada bana seslenip "neXus il dışına çıkmana gerek yok her ilden birini görevlendirsen" şeklinde bir yaklaşımın olsaydı, ozaman fikrin için teşekkür ederdim.
Fakat benim sözümü alıp başkası ile aramdaki diyalog diyosan bu sadece kendini haklı çıkarma adına konuştuğun & telaffuz ettiğin sözler olur. Bunlara gerek yok Hakan
Senin yaptığın gibi mesajlarına tepki göstermeyeceğim.
Bi dönem sevdiğim bi kardeşimdin, öyle kal

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet