Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Nisan 2019, 00:44   #21
Erva
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Bana öyle Bakma!

Armerian Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Anlatmaya gerek yok bence herşey ortada maşallah diyelim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Görüyorsun dimi dkdkdkd neyse bi maşallahını aldım ya yeter ahaha
Soldier Nickli Üyeden Alıntı
varlığına kurban olurum ablacım :* @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] nedense ablacım hep aynı fikir ve dusncelere ait insanlar hep aynı guzellige sahipler

Kurban bayramında kurban olabilirsin canım mesela ahajaja içime bi brain kaçtı kusura bakma skskzkz sağol canım benim ;*
Stan Nickli Üyeden Alıntı
atma dedim, nazar değer dedim dinlemedin :/
Maşallah Ervaaağğ hanım çoğoşsunuz gerçekten

Stan beycim çok mersi sen atma diyince nedense tersini yapmak geldi içimden :p

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet