Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Mayıs 2019, 09:53   #1
neXus
IF ARGE
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Kutlama videolarında yer almak istermisiniz ?

Merhaba değerli dostlarım ;
Youtube video projesi olarak bundan sonra "Kutlama & Tebrik" yayınları yapmaya karar verdim.
Buna göre ilk kutlama videosunu 11 ayın sultanı Ramazan ayına girişte "Hayırlı ramazanlar" videosu yapmayı düşündüm.
Ve istedimki bu platformda bulunan bütün dostlarda bu videoda yer alsın.

Video da nasıl yer alacağız ?

Katılmak isteyen her arkadaşımız, 10 - 15sn lik kutlama videosu hazırlayacak.
Örneğin ; "Merhaba arkadaşlar ben neXus , IF ailesinin bir parçası olarak hayırlı ramazanlar dilerim"
gibi gibi..
Tabiki mesaj içeriği değişebilir, herkes kendine göre farklı bir kutlama metni veya mesajı oluşturabilir, mesajı uzun olan arkadaş 15 sn üstünede çıkabilir. Sesini duyurmak isteyen mesajını iletmek ve bu videoda yer almak isteyen arkadaşlar çekinmeden katılabilirler.

Not : Yüzünü göstermek istemeyen arkadaşlar sevdikleri bir yeri, eşyayı çiçeği böceği vs çekerek sesleri ile kayıt alabilirler, buradaki streteji bu aileyi birbirine daha şeffaf ve samimi kılmak, tabiki kimseyi rencide etmek değil, yüzünü göstermek istemeyene o sebeple saygımız sonsuz.

Hazırlanan videoları 6 mayıs pazartesi 20:00 a kadar ulaştırdığınız takdirde genel video içine ekleyeceğim.
Videoları mail veya skype üstünden gönderebilirsiniz : halitgomec@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...].com
Desteğiniz katılımınız için şimdiden teşekkür ederim.
Şimdiden cümleten hayırlı ramazanlar.

Not 2 : Katılacak arkadaşların dikkatine, büyük oranda telefon ile kayıt alınacağından ötürü, telefonunuzu yan şekilde tutup kayıt tuşuna o şekilde basmanızı rica ederim. Dik videolar olmasın

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet