Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Mayıs 2019, 19:25   #3
KuL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IRC Ortaminda en sinir oldugunuz, veya sevmediginiz olay nedir?

The Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Birde sen beni tanıyonmu diyenler onlara bitiyorum : ))[/FONT]

Malesef bu hic bitmez. Bazen diyorum yetki satmayi herkes biraksa, ama ufak bir flag icin bile cok para vermek isteyen kisiler varken bu hayatda (ego tatmini) icin niye onlarda satmasin
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Hatda bir olay daha var aklima gelen, ama bu beni cok rahatsiz etmezdi
yani ederdide o kadar cok degil, cünki benim basima cok gelmezdi ama eminim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ... Hocalarin basina cok gelmistir. Hocam sunlari istiyorum, bana bunun icin kod yazarmisin diyenler

Sunucularda bulunan #mirchelp kanalarini biliyorum giriyorduk, bekliyorduk gelen kisi feragat nickini görünce yaziyordu feragat hocam burdamisin, bunu yazabilirmisin diye

Dipnot: Zamaninda bende cok sormusumdur eminim soru, Allah Razi olsun hic bir ters tepki görmedim sükür
tabi ben mümkün oldugunca kodu degilde nasil yapabilecegimi soruyordum o ayri. Onun icin tekrardan Özür dilerim, eger cok sorduysam

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet