Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Mayıs 2019, 15:03   #6
Sindy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak Onuncu Hafta Konuğu * Sindy

Hesna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'cim tebrik ederim

Ilk soru benden o zaman Karsi cinsi tanimak icin ne tur sorular sorarsin diyeyim ve cocuklugunla ilgili en cok ozledigin sey nedir?

Saol güzel hocam benim,

Başta olmak üzere klasik olarak adı, yaşını, nereli olduğunu, çalışıp çalışmadığını, medeni durumunu, nelerden hoşlandığını veya hoşlanmadığını ve bunun gibi sorular sorarım.Sonunda da iyi hesap sordun deseler de bana napım karşımdaki cinsi iyi şekilde tanımam için şart yani.
Çocukluğum ile ilgili, babam köydeki evi yaptırırken anneme için bahçeye yani dışarıya da oda gibi ayrı bir mutfak yapmıştı.Bende köydeki arkadaşlarımı çağırıp yaptığı mutfağı oyun odasına çevirirdik her yer bebek oyuncak olurdu. Evcilik oynamayı özledim.

huri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ünlü mü oldun sen? Seni tanımıyorum, kimsin, necisin, ne iş yapıyorsun, evli misin vs. vs.?

Beni sizler var ettiniz var olun sağ olun.

Adım Gülçin, henüz bekarım, kırklareli'n de yaşıyorum, 30 yaşındayım, şuanda çalışmıyorum kendimi geliştirmek için mesleki kurslara gidiyorum.
Kendi halinde, doğalım, gülmeyi ve gülümsetmeyi seven, iyi bir dert ortağı sırdaşı olan, aklımın erdiği gücümün yettiği kadar insanlara yardım etmeyi seven, benim için hayatta olmaz diye bir şey yoktur. Olana kadar mutlaka zorlarım. Bir şekilde kulpunu uydururum.Sevdiğim şeyleri yapmaktan büyük bir keyif duyuyorum. Mantıklı işleri yapmayı, pratikliği ve araştırmayı severim.
Bir işi yaparken rahatsız edilmekten pek hoşlanmıyorum kafam karışıyor. Adapte olamıyorum. Hayır dediğim şeylere ısrar edilmeyi sevmiyorum. Baskıya gelemem ve özgürlükçü bir ruh yapım vardır.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet